درباره حسابدار آنلاین

حسابدار آنلاین ایده‌ای مبتنی بر دانش و فناوری روز، درصدد گسترش خدمات در حوزه مالی است. به عبارتی با ارائه کلیه خدمات بر بستر فضای مجازی مدیران بنگاه‌های کوچک و متوسط می‌توانند در هر ساعت از روز پیگیر حوزه مالی مجموعه مرتبط خود باشند. به این منظور متقاضیان پس از ایجاد حساب کاربری در وبسایت ما و مشخص کردن خدمات درخواستی و عقد قرارداد، با دریافت دستورالعمل‌های مربوطه متناسب با مفاد قرارداد، می‌بایست تصویر اسناد و مدارک مثبته مالی مربوط به هر حوزه از فعالیت خود را از این طریق برای ما ارسال کنند و پس از صرف کوتاه‌ترین زمان ممکن کارشناسان و متخصصان ما، به تهیه خواسته‌های ایشان خواهند پرداخت و نتیجه را نیز از همین طریق برای ایشان ارسال خواهند کرد. بدیهی است چنین وضعیتی برای رویدادهای مهم و ضروری مالی اعم از تنظیم اظهارنامه‌ها و لوایح مالیاتی، صورتهای مالی اساسی مطابق با استاندارد حسابداری و … با صرف کمترین وقت و منابع مالی برای مدیران مقرون به صرفه خواهد بود.

زیرا در غیر این صورت یک مدیر برای تهیه این نوع خدمات علاوه بر استخدام نیروی انسانی متخصص، باید برای تهیه نرم‌افزار نیز اقدام کند که انتخاب در بازار نرم‌افزارهای مالی، بدون داشتن تخصص مالی و دانش فنی بسیار سخت و هزینه‌بردار است ضمن اینکه به منظور فراهم کردن بستری مناسب برای انجام خدمات مالی باید مکانی را در مجموعه خود به واحد حسابداری اختصاص داده و آنرا تجهیز کند که این موضوع نیز باعث افزایش هزینه‌های سربار می‌شود. بنابراین حسابداری آنلاین شما را علاوه بر آن که از هزینه‌های استخدام نیروی انسانی متخصص امور مالی بی‌نیاز می‌کند و باعث صرفه‌جویی در منابع مالی شما برای داشتن الزامی یک نرم‌افزار حسابداری و هزینه‌های سربار می‌شود، از انجام الزامات قانونی استخدام اعم از تنظیم قرارداد، پرداخت بیمه و سایر هزینه‌هایی از این دست نیز بی نیاز می‌کند. این موضوع می‌تواند کمک شایانی به مدیران شرکت‌های در حال تاسیس یا تازه تاسیس به منظور کاهش هزینه‌های راه‌اندازی و سربار کند و همزمان از مشاوره و دانش فنی متخصصین این حوزه و از امکانات یک نرم‌افزار مالی متناسب با موضوع فعالیت خود بهره‌مند شوند بدون آنکه متحمل هزینه‌های واقعی آن شده باشند، سپس با رونق کسب و کار و گسترش موضوع فعالیت در صورت نیاز به واحد حسابداری و حسابدار مقیم اقدام به ایجاد این واحد در بنگاه اقتصادی خود نمایند. به عبارتی شما برای بهره‌مندی از یک واحد حسابداری با حسابداران خبره فقط کافیست شرح مختصری از فعالیت مالی و اقتصادی انجام شده خود به همراه تصویر اسکن شده اسناد مثبته آن را برای ما ارسال کنید و چون هر یک از متقاضیان دریافت خدمات دارای یک پروفایل در وبسایت ما هستند، با نام کاربری و کلمه عبوری که هنگام ثبت نام دریافت می‌کنند، فایل‌های اسکن شده یا تصویر شرح فعالیت‌های مالی‌شان به ترتیب ارسال برای ما منعکس می‌شود. سپس متخصصان ما با تجربه و دانش خود، از روی همین فایل‌ها که البته بسته به میزان فعالیت شما ممکن است از چند قلم تا صدها فعالیت را شامل باشد، به ثبت آنها در نرم افزار متناسب با نوع فعالیت شما و متعاقب آن تهیه و آماده کردن صورت‌های مالی مورد نیاز شما، تنظیم اظهارنامه‌های مالیاتی و ارسال لیست بیمه و … اقدام خواهند کرد.
در واقع شما با حسابدار آنلاین از تمامی ویژگی‌های یک واحد حسابداری سازمان یافته بصورت مجازی بهره‌مند خواهید شد.

ما حسابداری در چه مشاغلی را می‌توانیم به عهده بگیریم؟
رازبان حساب، با تعهد به رازداری و حفظ حریم خصوصی شما و با بهره‌مندی از دانش و مهارت‌های افراد متخصص که هر یک سابقه ارائه خدمات حرفه‌ای به طیف وسیعی از موضوعات متنوع فعالیت شرکت‌ها را در کارنامه خود دارند، به صورت کاملاً حرفه‌ای در هر صنعت آماده ارائه خدمات به متقاضیان هستند. در این صورت اگر مشتاق توسعه و بهبود کسب و کار و صنعت خود هستید، متخصصین و کارشناسان حسابدار آنلاین را به عنوان تیم حسابداری واجد شرایط خود انتخاب کنید.

کایزن
– همیشه در حال بهبود است – این معنای کلمه ژاپنی کایزن است. برای شما این بدان معنی است که شما در حال کار با کارمندی هستید که به طور مداوم در حال توسعه و بهبود دانش خود نسبت به آخرین نسخه نرم‌افزارها، روش‌های حسابداری، قوانین مالیاتی و بخشنامه‌ها و …. است و به همین دلیل با ما، شما یک گام جلوتر از بازی هستید و می‌توانید در تغییرات مداوم و سریع قوانین و صدور آخرین آیین‌نامه‌ها و بخشنامه‌ها و … که در جهت بهبود فرهنگ مالیاتی کشور در حال وقوع است، آسوده باشید. ما دائم در حال بروزشدن هستیم و مطمئناً چنین واحد مالی در هر ارگان شغلی بسیار می‌تواند مفید و مؤثر باشد.

زندگی مدرن نیاز به یک روش جدید حسابداری دارد.
با حسابدار آنلاین؛
بدون قرار ملاقات
بدون صرف هزینه گران
بدون استخدام حسابدار مقیم
بدون نیاز به تهیه نرم‌افزار حسابداری
بدون صرف زمان برای اطلاع از قوانین و بخشنامه‌های مالیاتی
و …
از انجام به موقع و صحیح امور مالی و حسابداری و الزامات قانونی در زمینه‌های مختلف فعالیت‌های اقتصادی خود آسوده بوده و با دریافت خدمات غیر حضوری زمان خود را ذخیره کنید.
حسابداری و مشاوره مالی دقیق را دقیقا زمانی که به آن نیاز دارید از ما دریافت کنید.

توصیه‌های عملی
نتیجه‌ای حرفه‌ای

پروژه های موفق

کاهش هزینه‌های راه‌اندازی و سربار

مشاوره کارشناسان

بهره‌مندی از مشاوره تخصصی کارشناسان

اعضای تیم

بهره‌مندی از نیروی انسانی متخصص

شعبه ها

دفتر مجازی مجهز به امکانات نرم‌افزاری

مزایای استفاده از حسابدار آنلاین

صرفه‌جویی در منایع مالی ۹۰%
اطمینان از انجام به موقع و صحیح امور مالی ۱۰۰%
عدم انجام الزامات قانونی استخدام ۷۰%

برخی از مشتریان ما