معرفی کوتاه.

رازبان حساب، با سال‌ها فعالیت و کسب تجربه صاحبان خود در زمینه ارائه خدمات حسابداری و مشاوره مالی به اشخاص حقیقی و حقوقی (صاحبان مشاغل، استارت‌آپ‌ها، انجمن‌های غیر دولتی و شرکت‌های کوچک و متوسط)، با این ایده تأسیس شده است که بتواند به پشتوانه این تجربه، در جهت کاهش دغدغه‌های صاحبان مشاغل و مدیران شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی در بستر خدمات برخط (آنلاین) گام بردارد.

اهداف ما

بدون قرار ملاقات

بدون صرف هزینه گران

ارائه کلیه خدمات مالی بر بستر فضای مجازی

ایده اصلی و محوری این شرکت با توجه به گسترش روزافزون فناوری‌های رایانه‌ای و اینترنتی، مبتنی بر ارائه کلیه خدمات مالی از راه دور است تا علاوه بر ارائه این نوع خدمات حرفه‌ای در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون نیاز به برگزاری نشست‌های حضوری، بتواند یاری دهنده آن دسته از مدیرانی باشد که همواره هزینه‌های بالای جذب نیروی متخصص، تهیه نرم‌افزار مناسب و مقرون به صرفه، افزایش هزینه‌های سربار و … از دغدغه‌های اصلی آنان شده است.

Financial Accountant
anthropology
مشاهده همه توصیه‌نامه‌ها

موسسه انسان شناسی و فرهنگ از بدو تاسیس تا امروز بیش از ده سال است که از خدمات حقوقی و حسابداری آقای رضا رجبی و سپس شرکت خدمات مالی و حسابداری “رازبان حساب” که با مدیریت ایشان تشکیل شده است، استفاده می‌کند و از این خدمات چه از لحاظ سرعت و دقت و اطمینان کار و چه از لحاظ کیفی رضایت کامل دارد.

برخورداری از این شرکت به عنوان مشاور حقوقی در امور مالی و حقوقی برای انسان شناسی و فرهنگ شانس بسیار مهمی بوده که به رشد و اطمینان از قانونی بودن و رعایت همه ضوابط و قواعد اداری و مالی کمک بزرگی به ما کرده است. پیچیدگی امور مالی و حسابداری و قوانین که تغییرات زیادی را در دنیای امروز و در ایران شاهد هستند، نیاز به برخورداری از مشاوران مالی و قانونی حرفه‌ای و متخصص دارد، همانگونه که استفاده از برنامه‌های رایانه‌ای و شبکه‌ای در این حوزه‌ها بدون کمک متخصصان ممکن نیست. و خوشبختانه در هر دو مورد شرکت ” رازبان حساب ” توانسته است به تمام نیازهای ما به نحو احسن پاسخگو باشد. از این رو رضایتمندی خود را در همکاری با این شرکت را اعلام می‌کنیم.

Nasser Fakouhi

چطور نرم‌افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم را تهیه کنیم؟

برای تهیه نرم‌افزار حسابداری شرکتی سپیدار همکاران سیستم و دیگر محصولات کافی است با ما تماس بگیرید.

ثبت درخواست دمو
88491072 (021)

خدمات.

خدمات مالی
حسابداری
مالیاتی
مشاوره
طراحی وب‌سایت
استارت‌آپ‌ها
حسابدار آنلاین