خدمات مالی ویژه استارتاپ‌ها.

یکی از تفاوت‌های اصلی استارت‌آپ‌ها با سایر کسب و کارها، عدم اطلاع از لزوم رعایت الزامات قانونی، بهایابی محصول یا خدمات قابل ارائه و برآورد بودجه مورد نیاز کسب و کارشان در بدو شروع است.

بیشتر استارتاپ‌ها از قوانین تجارت، مالیات و همچنین از اهمیت لزوم رعایت آنها اطلاعات کافی ندارند زیرا تمام توجه آنها به بازاریابی، شناسایی رقبا، بهترین زمان ورود به بازار و خلاصه بحث مارکتینگ و فروش معطوف می‌شود که در صورت موفقیت در آن به سرعت با حجم انبوهی از اسناد و اطلاعات طبقه‌بندی نشده‌ای مواجه خواهند شد. ما معتقدیم مهم‌ترین اصل برای هر کسب و کار، بهره‌مندی از یک نظام حسابداری است.

امروزه تعیین یک تیم حسابداری مجرب با توجه به پیچیدگی‌های قوانین مالیاتی و تجارت پر ریسک در بازار پر تلاطم اقتصادی یکی از حیاتی‌ترین نکات است. معمولاً صاحبان و طراحان ایده به علت درگیر شدن بیش از حد با آن از انجام الزامات قانونی کسب و کارشان غافل می‌شوند که ریشه در عدم آگاهی آنها نسبت به مسائل مالی و حقوقی و همچنین کم اهمیت شمردن مسائل حسابداری دارد.

Startup

طرح ویژه سپیدار سیستم برای استارتاپ‌ها.

سپیدار، نرم‌افزار حسابداری مناسب شرکت‌های کوچک و استارتاپ‌ها است که به عنوان یک محصول پرمخاطب توسط شرکت سپیدار سیستم (عضو گروه شرکت‌های همکاران سیستم) به بازار عرضه شده است. سپیدار سیستم در راستای حمایت از استارتاپ‌ها، در طرحی ویژه به تمامی شرکت‌های نوپای استارتاپی امکانات روبرو را ارائه می‌دهد.

 سپیدار سیستم در راستای حمایت از استارتاپ‌ها، در طرحی ویژه امکانات زیر را به تمامی شرکت‌های نوپای استارتاپی ارائه می‌دهد:

  • ۵۰ درصد تخفیف سیستم حسابداری نرم‌افزار سپیدار همکاران سیستم

  • یکسال پشتیبانی رایگان پس از خرید نرم‌افزار

  • دعوت برای حضور در سمینارهای آموزشی با موضوعات مرتبط در حوزه کسب‌وکار

راهکار مالی رازبان حساب.

علاوه بر موارد عنوان شده تاکنون لزوم تهیه یک طرح توجیهی یا Business Plane برای این کسب و کارها اجنتاب ناپذیر است. در واقع طرح توجیهی یک سند نوشتاری است که کسب و کار شما، اهداف، موقعیت کنونی و … و در نهایت پیش بینی مالی شما را شرح می‌دهد. داشتن یک برنامه مالی برای اداره یک کسب و کار بسیار مهم است تا اهدافی واقع بینانه داشته باشید و بتوانید نیاز مالی و نحوه تأمین آن را به تفکیک از خارج شرکت و سهم آورده سرمایه گذاران در کنار سایر اطلاعات مربوطه دیگر بصورت همزمان داشته باشید.

راهکار مالی رازبان حساب خیال شما را از هر جهت برای انجام خدمات مالی و رعایت الزامات قانونی کسب و کارتان راحت می‌کند، چرا که از یک ساختار نظام‌مند و منسجم برخوردار است و با طراحی منحصر به فرد برای مدیریت مراحل کاری شما فرآیند نویسی می‌شود.

راه حل رازبان حساب برای کمک به شما چیست؟

ما برای انجام خدمات مالی کسب و کار شما، یک نظام حسابداری قدرتمند متناسب با آن را پیشنهاد می‌دهیم که توانایی تحلیل و بررسی همه اطلاعات مالی حاصل از عملیات واحد اقتصادیتان را داشته و بتواند شما را در مسیر درست هدایت کند. برای این منظور موارد روبرو را به دقت تحلیل می‌کنیم:

  • شناخت کامل نوع خدمات و حجم فعالیت واحد اقتصادی.

  • مشخص کردن الزامات قانونی کسب و کار با توجه به آخرین تغییرات قوانین.

  • تخصیص نرم‌افزار حسابداری متناسب با آن.

  • پیشنهاد و تأیید نیروی متخصص برای انجام آن.

  • بهایابی محصول یا خدمات قبل از تولید و ارائه.

  • پیش بینی مالی و بودجه نویسی.

  • نظارت کامل بر همه مراحل.

فرم درخواست خدمات.

پیام شما با موفقیت ارسال شد. به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.
هنگام ارسال پیام شما خطایی روی داد. لطفا بعداً دوباره امتحان کنید.

خدمات.

خدمات مالی
حسابداری
مالیاتی
مشاوره
طراحی وب‌سایت
استارت‌آپ‌ها
حسابدار آنلاین